Bożonarodzeniowe konkursy plastyczne

Okres przedświąteczny to czas przygotowań, ale również twórczych rozmyślań nad istotą Bożego Narodzenia. W grudniowe wieczory powstają piękne szopki, choinki, gwiazdy, stroiki czy bombki…
Aby kultywować przepiękną bożonarodzeniową tradycję chrześcijańską, w naszej szkole co roku organizowany jest konkurs plastyczny „Boże Narodzenie w moim domu.”
W tegorocznej edycji konkursu nagrody otrzymali:
w kategorii klas I-III:
I miejsce – Dawid Rabaniuk kl. III
I miejsce – Laura Wieczorek kl. III
III miejsce – Krzysztof Hawryluk kl. III

w kategorii klas IV-VIII
I miejsce - Maja Hawryluk kl. VII
II miejsce - Piotr Tokarski kl. V
III miejsce - Nikola Wołodko kl. VI b
Na szczególe uznanie zasługuje sukces Michała Hawryluka, ucznia klasy VI b, który został laureatem XXI Powiatowego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie tradycje i współczesność” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie. Michał wykonał z zapałek gwiazdę betlejemską.
Laureatom konkursów gratuluję, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za kultywowanie tradycji wykonywania bożonarodzeniowych ozdób.
p. Agnieszka Łotysz