Mówimy NIE uzależnieniom!

"Mówimy NIE uzależnieniom" - pod takim hasłem 26 listopada 2019 r. odbył się międzyklasowy turniej zorganizowany dla klas I - III we współpracy z Gminną Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Wyrykach.

Celem turnieju było dostarczenie podstawowych wiadomości o substancjach uzależniających, propagowanie wiedzy na temat szkodliwości uzależnień, poszerzenie wiedzy na temat wpływu zdrowego stylu życia na zdrowie, sprawność intelektualną i kondycję fizyczną, skłanianie uczniów do zachowań asertywnych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej.
Uczniowie klas I-III przygotowali plakaty oraz aktywnie uczestniczyli w zadaniach turniejowych. Wykazali się zdolnościami plastycznymi, wiedzą oraz sprawnością fizyczną.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani dyrektor Marzena Trociuk, a nad przebiegiem zmagań turniejowych czuwały panie Beata Momot, Elżbieta Topolska, Jolanta Małyszczak oraz Elżbieta Kurec.