Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

"To, co robisz teraz, kształtuje twoją przyszłość"...

W środę 19 czerwca 2019 r. cała społeczność szkolna uroczyście zakończyła rok szkolny 2018/2019. Szczególnie miło i podniośle żegnali się ze szkołą tegoroczni absolwenci - uczniowie klasy VIII SP i uczniowie kl. III gimnazjum. Wystąpili oni w przygotowanym pod kierunkiem swoich wychowawców: pani Alicji Parczewskiej i pani Agnieszki Paśnik oraz pod kierunkiem nauczyciela muzyki - pani Agnieszki Łotysz montażu słowno - muzycznym, prezentując piękne teksty i utwory muzyczne przepełnione podziękowaniami i życiowymi wskazówkami na dalszą drogę życia.

Szczególnie ważnym elementem uroczystego zakończenia roku szkolnego było wyróżnienie uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce i zdobywających sukcesy w konkursach oraz w sporcie. Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe, a Rodzice absolwentów Listy gratulacyjne.

Pan wójt Mirosław Trociuk także wręczył prymusom szkoły nagrody książkowe oraz stypendia uczniom ze średnią ocen 4,75 i wyższą oraz uczniom osiągającym wysokie wyniki sportowe.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Marzena Trociuk raz jeszcze wyraziła słowa uznania i podziękowania wszystkim za trud, wysiłek, pracę i wszelkie sukcesy osiągnięte w minionym roku szkolnym oraz życzyła wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!