Wyjazd uczniów do ZSCKR im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce Osadzie

W dniu 14.03.2019 r. uczniowie klasy VIII i klasy III gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami – panią Alicją Parczewską i panią Agnieszką Paśnik gościli w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce – Osadzie. Celem wizyty uczniów w placówce było poznanie oferty edukacyjnej szkoły średniej o profilu rolniczym. Zarówno dyrektor szkoły pan Leszek Młynarczyk  jak również nauczyciele: pani Magdalena Ostrowicka i pan Krzysztof Horszczaruk profesjonalnie i bardzo ciekawie przedstawili możliwości edukacyjne placówki. Starsi koledzy i koleżanki z ZSCKR przygotowali pyszny poczęstunek oraz zademonstrowali swoje umiejętności podczas zajęć warsztatowych. Zwieńczeniem sympatycznej wizyty był Quiz o szkole i atrakcyjne nagrody wraz z upominkami.