Podsumowanie Wyników Dydaktycznych i Osiągnięć Uczniów w Pierwszym Semestrze

Dnia 06.02.2019 r.  o godz. 10:30 cała społeczność szkolna zebrała się w sali wielofunkcyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej, aby uczestniczyć w uroczystym "Podsumowaniu osiągnięć uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019". Uczniowie, którzy zdobywają szczególne osiągnięcia swoją ciężką pracą, talentem i umiejętnościami, zostają co roku nagrodzeni stypendiami Wójta Gminy Wyryki. Uroczystość rozpoczęła  Pani dyr. Marzena Trociuk od powitania Pana Wójta Mirosława Torbicza, rodziców, nauczycieli oraz uczniów i złożenia gratulacji stypendystom oraz ich rodzicom. Pan Wójt wyraził swoje uznanie wszystkim nagrodzonym a także ich rodzicom i przekazał życzenia kolejnych sukcesów  w nowym semestrze.

Stypendium Wójta Gminy Wyryki otrzymali :

1.Piotr Tokarski kl.4

2.Lena Baran kl.5 a

3.Oliwia Torbicz kl.5 b

4.Magdalena Krysa kl.3 gim.

5.Martyna Gierlińska kl.3 gim.

6.Julia Stępień kl.3 gim.

7.Mateusz Boczuliński kl.3 gim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy !!!

Na zakończenie apelu Pani dyrektor przypomniała o bezpiecznym zachowaniu podczas ferii zimowych, życząc jednocześnie udanego i bezpiecznego wypoczynku.