Szkolne Jasełka

20.12.2018 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka z okazji świąt Bożego Narodzenia, w których każda klasa brała czynny udział. Na uroczystości zawitali specjalni goście, m.in. Pan Mirosław Torbicz - Wójt Gminny Wyryki oraz Rodzice naszych uczniów. Podczas Jasełek uczniowie poszczególnych klas prezentowali scenki rodzajowe oraz śpiewali kolędy. Na zakończenie uroczystości został odczytany fragment Pisma Świętego, po czym wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.

Zawitał Rok 2019, z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim pomyślności, cierpliwości, szczęścia, pogody ducha, samych sukcesów, zadowolenia, spokojnych i pogodnych chwil oraz wzniosłych dni. Ósmoklasistom i  gimnazjalistom także wybrania właściowej szkoły i dobrze napisanego egzaminu.

Happy New Year/Szczęśliwego Nowego Roku!