Jestem bezpieczny w szkole

"Jestem bezpieczny w szkole" - pod takim hasłem przebiegała kolejna edycja Szkolnego Tygodnia Przeciwdziałania Agresji i Przemocy zorganizowana przez panią Jolantę Małszczak, panią Elżbietę Kurec i panią Beatę Momot. Głównym celem akcji było zwrócenie uwagi na przestrzeganie norm i zasad zachowania w szkole, uświadomienie praw i obowiązków ucznia oraz kształtowanie zachowań bezpiecznych w szkole, w domu, na drodze. Problematyka ta była realizowana na godzinach z wychowawcą, na lekcjach języka polskiego, przyrody, techniki. Uczniowie kl. IV b wraz z wychowawczynią panią Elżbietą Kurec przygotowali program podsumowujący wszystkie działania promujące bezpieczeństwo, zaś uczestnicy XVIII Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny" przedstawili nagrodzoną na konkursie w dniu 14.05.2018 r. scenkę o dopalaczach.