Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rocznica Bitwy pod Wyrykami - uroczystość szkolna

Uroczystą akademią szkolną i spotkaniem społeczności szkolnej z kapitanem Edmundem Brożkiem uczciliśmy w naszej szkole 18.05.2018 r. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja i rocznicę Bitwy pod Wyrykami. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Andrzej Ćwirta - wójt Gminy Wyryki. Akademię i spotkanie z uczestnikiem bitwy przygotowali: pani Alina Hulip, pani Alicja Parczewska, pani Agnieszka Łotysz i pan Mariusz Czuj. Pani dyrektor Marzena Trociuk wprowadziła słuchaczy w tematykę święta i powitała wszystkich zebranych, kierując szczególne słowa uznania i podziękowania w stronę pana Edmunda Brożka - uczestnika Bitwy pod Wyrykami. Podsumowaniem akademii i emocjonującego spotkania z panem kapitanem E. Brożkiem było wręczenie nagród zwycięzcom szkolnego konkursu wiedzy na temat Historii szkoły w Wyrykach i Bitwy pod Wyrykami.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Joanna Czelej z kl. VII - I miejsce