Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

Szanowni Państwo!

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół w Wyrykach mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanym IV Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej. Patronem konkursu jest Senator RP
prof. dr hab. Józef Zając, Poseł na Sejm RP Marcin Kamil Duszek, Starostwo Powiatowe we Włodawie oraz
Wójt Gminy Wyryki. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin wraz z kartą zgłoszenia, które znajdują się także na stronie internetowej naszej szkoły.

Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia! Mamy gorącą nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam spotkać się w bardzo licznym gronie. Zachęcamy więc serdecznie do współzawodnictwa tych, którzy uczestniczyli już w konkursach piosenki, jak również te osoby, które dotąd nie brały udziału, a miałyby ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Jesteśmy przekonani, że udział w konkursie będzie dla Was wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.

Z wyrazami szacunku:

Natalia Solecka