Wojewódzki turniej tenisa stołowego

Dnia 18  marca  2016r. (piątek)  w hali  SP  i  Gimnazjum  w  Łucce   o  godz. 900 odbył się turniej wojewódzki tenisa stołowego X-ego Memoriału Andrzeja Grubby. Prawo startu miały 3 osobowe drużyny chłopców (bez zawodników rezerwowych)  ur. w roku 2003 i młodsi (w tym przynajmniej jeden z rocznika 2005 lub młodszy). Dwie najlepsze drużyny kwalifikowały się na etap ogólnopolski. Szkołę Podstawową w Wyrykach reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Maciąg, Mateusz Boczuliński i Łukasz Stępień. Chłopcy zajęli drugie miejsce,  a tym samym zakwalifikowali się na turniej ogólnopolski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KOMUNIKAT  KOŃCOWY

X  Memoriału  Andrzeja  Grubbyw  tenisie  stołowym  województwa  Lubelskiego

rozegranego   w  dniu18.03.2016 roku  w  Łucce  woj. Lubelskie

(ze strony Lubelskiego Związku Tenisa Stołowego)

L.p.

Zguczyński  Szymon

Bytof  Magdalena

Stanilewicz  Roman

Na zawody centralne do Sopotu zakwalifikowały się  reprezentacje SP Nr 3  Lubartów i SP Wyryki.

SĘDZIA   GŁÓWNY

ZDZISŁAW   WAŚKOWSKI