Nabór do przedszkola i klasy I na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Wyrykach trwa nabór do szkoły i oddziałów przedszkolnych.

Oddział przedszkolny 3 - 4 latków funkcjonuje w godz. 6.30 - 16.30. Dla dzieci przedszkolnych zapewnione są trzy posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. W ramowym rozkładzie dnia przedszkola przewiduje się leżakowanie dzieci w godz. 13.00 - 14.00.

W załączeniu znajdują się wzory dokumentów niezbędne do rekrutacji do przedszkola i szkoły. Druki, które Państwa dotyczą należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 22 marca 2022 r.

Wszelkie pytania związane z organizacją pracy szkoły i oddziałów przedszkolnych można kierować do sekretariatu szkoły, tel. 82 591 30 06 lub drogą mailową: zs_wyryki@interia.pl

Serdecznie zapraszam do zapisu dzieci do szkoły i oddziałów przedszkolnych

Marzena Trociuk

Dyrektor Szkoły Podstawowej