Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 21. 12. 2012 r. odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe, które przygotowały wraz z uczniami panie: Alina Hulip, Alicja Parczewska i Agnieszka Łotysz.

Tego dnia również rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez Samorząd Szkolny na świąteczny wystrój klasy, w którym zwyciężyły klasy: IV i I gimnazjum. Miłym akcentem  uroczystości szkolnej było wręczenie przez uczennice z Samorządu Szkolnego wszystkim pracownikom szkoły kartek Bożonarodzeniowych z życzeniami świątecznymi.

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia odbyły się w klasach IV – VI  i  I – III gimnazjum Wigilie klasowe. Na zdjęciach: kl. III gimnazjum wraz z wychowawczynią Agnieszką Paśnik i zaproszonym gościem panią dyrektor Marzeną Trociuk.