ZABAWA ANDRZEJKOWA

Tradycją w naszej szkole jest dyskoteka andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Szkolny  połączona z otrzęsinami uczniów klasy I gimnazjum.

W tym roku szkolnym wieczór wróżb i miłej zabawy odbył się 27 listopada. Uczestniczyli
w nim uczniowie klas IV – VI i I – III gimnazjum wraz z wychowawcami i opiekunami Samorządu Szkolnego. Rodzice z Rady Rodziców przygotowali kanapki i herbatę oraz pomagali sprawować opiekę nad młodzieżą.

Pani pedagog Elżbieta Kurec i pani bibliotekarka Jolanta Małyszczak  włączyły się do wspólnej zabawy poprzez opracowanie i zaprezentowanie wróżb andrzejkowych.

Kulminacyjnym  momentem zabawy były otrzęsiny uczniów klasy I gimnazjum, które przebiegły bardzo sprawnie i bezboleśnie dla nowych gimnazjalistów. Atrakcyjne konkursy wywołały dużo śmiechu i wesołości.

Udaną zabawę andrzejkową zakończył wspólny korowód wszystkich uczestników do melodii „Jedzie pociąg z daleka”. DJ Patryk W. i DJ Kacper S. spisali się na medal!

Następnego dnia, tj. 28 listopada zabawę andrzejkową mieli uczniowie klas 0 – III szkoły podstawowej. Dla nich Samorząd Szkolny przygotował wróżby i zabawy, a rodzice poczęstunek. DJ Dominik S. czuwał nad oprawą muzyczną. Opiekę nad dziećmi sprawowały wychowawczynie uczniów z poszczególnych klas.

Kolejną zabawą dla wszystkich uczniów naszej szkoły będzie bal karnawałowy, na który już
z niecierpliwością wszyscy czekają!