"DZIEŃ DOBRY BIAŁY ORLE"

Dnia 22.11.2012r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Celem jej było wbogacenie wiedzy uczniów na temat odrodzenia państwa polskiego, jak również uświadomienie współczesnemu pokoleniu młodych Polaków ciągłości historii i roli wartości moralnych w życiu narodu.

Akademia rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego, następnie miała miejsce część artystyczna, zakończona polonezem.

Uroczystość tego typu daje możliwość uczenia szacunku i właściwego zachowania wobec polskich symboli narodowych oraz integruje społeczność szkolną .

W przygotowaniu tego wydarzenia brały udział: p. A. Hulip,p. E. Kurec, p. A. Łotysz, p. A. Szczygieł i p. B. Tomaszek.