Zabawa andrzejkowa w szkole

Zgodnie z polską tradycją dnia 24. 11. 2011 r. obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych połączony z otrzęsinami uczniów klasy I gimnazjum i dyskoteką.

W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny przy współudziale przedstawicieli rodziców z Rady Rodziców brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Rada Rodziców zatroszczyła się o poczęstunek, a Samorząd Uczniowski zadbał o dekorację sali,  zorganizował muzykę, konkursy, wróżby, kącik fryzur i makijażu, sklepik oraz zabawy dla najmłodszych uczniów.
Dużą atrakcją były popularne otrzęsiny uczniów klasy I gimnazjum. Tak zwane „Koty” musiały sobie poradzić z zadaniami, takimi jak: taniec brzucha, rozpoznanie produktu spożywczego, połów cukierka. Na znak pomyślnego wykonania zadań uczniowie złożyli przysięgę Pierwszoklasisty i zostali udekorowani malarskim dziełem wykonanym na ich twarzach.
Andrzejki zakończyły się dyskoteką, która trwała do godz. 18. 00.