Konkurs historyczny " Tadeusz Kościuszko – Super Star"

Dnia 21.10. 2016r. odbył się konkurs historyczny "Tadeusz Kosciuszko- Super Star" skierowany do  młodzieży gimnazjalnej z powiatu włodawskiego. Uczniowie naszego gimnazjum  zdominowali rywalizację: I miejsce w kategorii "Test wiedzy" zajęła Martyna Sulmińska, II miejsce Julianna Kuzioła, w kategorii plastycznej I miejsce zajął Jakub Sakowicz, II miejsce Karol Rosiak a III Martyna Gierlińska.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się sali konferencyjnej włodawskiego starostwa. Tam też najlepsi uczniowie i ich opiekunowie otrzymali z rąk wicestarosty  Pana Adama Panasiuka i dyrektora  I LO  Pani Arleny Krawczuk listy gratulacyjne i nagrody książkowe.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.