Uczenie się ma sens!

W dniu 17.09.2015 r. gościliśmy w naszej szkole artystę malarza, absolwenta szkoły w Wyrykach, pana Władysława Horszczaruka.

W spotkaniu z panem Władysławem uczestniczyli uczniowie klas 0 - VI szkoły podstawowej. Uczniowie  mogli obejrzeć ekspozycję dzieł malarskich pana Władysława Horszczaruka. Pan Władysław opowiedział zebranym o swojej  drodze edukacyjnej, namalowanych obrazach oraz szkicach portretów wykonanych ołówkiem. Chętnie udzielał odpowiedzi na pytania uczniów. Minigaleria ,,Portret w ołówku Władysława Horszczaruka" powstała  w naszej szkole i znajduje się na  górnym korytarzu. Wszyscy mogą podziwiać kunszt i talent autora dzieł. Spotkanie stało się inspiracją do rozwijania własnych talentów i uczenia się.