22.01.2015r.

Każdego roku o tej samej porze

Każdy wnuk życzy, co tyko może

I korzystając z tej sposobności

Wnuczęta życzą - Szczęścia

Zdrowia

i Radoości

Babcia i Dziadek - rozpieszczają, kochają bezwarunkową miłością, pozwalają prawie na wszystko.

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez nich. Dziadkowie są z wnukami od najmłodszych lat. Kochają do szaleństwa i pozwalają

na wiele. Babcia jest często pierwszą nauczycielką życia. Ma nieskończoną cierpliwość, by odpowiedzieć na tysiąc pytań. Dziadek zna wiele ciekawych historyjek, umie wytłumaczyć jak coś działa, nigdy nie jest znudzony rozmową i dokładnie, wyczerpująco odpowie na każde pytanie. Trudno się z nim nudzić choćby przez chwilę.

W podzięce za miłość, cierpliwosć, wyrozumiałość i otwarte serce grupa 5-latków i uczniowie klas I - III przygotowali dla babć

i dziadków  program artstyczny.

Było wiele atrakcji - wiersze, piosenki, tańce, inscenizacja, a także życzenia. Na twarzach dziadków widać było radość

i wzruszenie. Wielką przyjemność sprawiły drobne upominki w postaci laurek i bukietów kwiatków - wręczone przez wnuków.

Organizatorami uroczystości były: p. E. Kubera, E. Topolska, I. Buska, A. Gonerska i p. B. Momot.