Akademia z okazji Dnia Niepodległości

Dnia 7 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowały wraz z uczniami panie: Elżbieta Kurec, Kamilla Horszczaruk i Małgorzata Sakowicz. Na wystąpienia uczniów złożyły się deklamacje wierszy o podniosłej treści patriotycznej i śpiew uczniów przy akompaniamencie gitary. Dekorację stanowiły: portret Józefa Piłsudskiego, flaga biało - czerwona z ułożonych liści oraz bukiet kwiatów. Przed akademią zaprezentował się zespół obrzędowy "Swańki" z Wyryk, wykonując pieśni patriotyczne i ludowe.