Dzień Nauczyciela

Dnia 14 października 2014 roku o godzinie 11.00. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście - wójt Gminy Wyryki, proboszcz parafii Lubień, emerytowani nauczyciele, rodzice i cała społeczność szkolna. Akademia miała miejsce w hali gimnastycznej. Dekorację stanowiły parawany ,ławki szkolne, krzesełka, tablica oraz stolik, przy którym stały róże. Na jednym z parawanów umieszczony był napis: ,,Wśród wielu ważnych spraw, dajemy siebie innym', a pod nim widniało drzewo z jabłkami, na których były umieszczone imiona nauczycieli i pracowników szkoły. Po wystąpieniach pani dyrektor - Marzeny Trociuk, księdza Jarosława Sutryka, wójta Andrzeja Ćwirty i przewodniczącej Rady Rodziców pani Anny Zapory, nastąpiła część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Prowadzącą akademię była Katarzyna Manżuk, uczennica klasy III gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki okolicznościowe oraz scenki kabaretowe. Miłym akcentem kończącym wystąpienie było złożenie życzeń i wręczenia róż wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Akademię przygotowały panie: Alina Hulip i Natalia Solecka- opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Uroczystość miała podniosły nastrój i wszyscy z zadowoleniem w niej uczestniczyli.