Apel podsumowujący

W dniach 3-7 marca 2014 r. w naszej szkole trwał "Tydzień przeciw przemocy i agresji".

Celem tego przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na problem agresji coraz bardziej powszechny wśród dzieci i młodzieży. Miał on pokazać uczniom niebezpieczeństwa wynikające z zachowań agresywnych, nauczyć się jak zapobiegać przejawom agresji i właściwie reagować. Celem było także skłonienie do zastanawiania się nad własnym zachowaniem. W ramach tej akcji odbyło się spotkanie z policjantem Komendy Powiatowej Policji we Włodawie panem Danielem Eustratem oraz kuratorem sądowym panią Jowitą Klimiuk. Odbyły się również zajęcia edukacyjne dostarczające wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w sieci. Dnia 13 marca 2014 r. odbył się apel podsumowujący akcję ,,Tydzień przeciw przemocy i agresji". Uczniowie klasy V i II prezentowali scenki promujące właściwe zachowanie oraz pokazujące, jak bronić się przed agresją. Akcję organizowały panie: Beata Momot, Alicja Szczygieł, Jolanta Małyszczak, Elżbieta Kurec.