"Wielki Konkurs O Funduszach Unii Europejskiej"

W 2014 roku przypada 10 rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji Departament Regionalnego Programu Operacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przygotował akcję informacyjną dla szkół gimnazjalnych. W jej ramach uczniowie poprzez krótki film animowany i wiadomości zawarte w skrypcie wiedzy zostaną zapoznani
z tematyką funduszy europejskich i efektami wykorzystania środków unijnych, które mogliśmy zaobserwować na przestrzeni 10 lat od akcesji Polski do UE. W naszej szkole zorganizowany zostanie również „Wielki konkurs wiedzy o funduszach europejskich”. Zachęcamy uczniów gimnazjum do spróbowania swych sił i zgłoszenia swojego udziału do p. K. Horszczaruk.

regulamin