Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach

Tel: (82) 591-30-06

E-mail: zs_wyryki@interia.pl

, 19 maja 2024

Konkurs na stanowisko Specjalisty ds. organizacyjnych projektu pt. ,,Młodzi odkrywcy"

Szczegóły oferty pracy: Specjalista ds. organizacyjnych projektu pt. ,,Młodzi odkrywcy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w zakresie Osi Priorytetowej 12 RPO WL 2014-2020.

Data ogłoszenia: 20.07.2018 r.

Data składania dokumentów: 31.07.2018 r.

Jednostka ogłaszająca: Szkoła Podstawowa w Wyrykach

Wymagania związane ze stanowiskiem: minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie promocji, rekrutacji uczestników projektu oraz organizacji zajęć edukacyjnych w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego  - znajomość przepisów ustaw: o finansach publicznych, o pracownikach samorządowych, o samorządzie gminnym, o ochronie danych osobowych, Prawo zamówień publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego - dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych, programów do obsługi proj. - doskonała organizacja pracy - brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - posiadanie nieposzlakowanej opinii, - prawo jazdy kat. B - komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, samodzielność.

Zakres obowiązków:  promocja projektu zgodnie z wytycznymi określonymi w umowie o dofinansowanie projektu, przygotowanie odpowiednich formularzy i kompletowanie dokumentów uczestników projektu - wprowadzanie danych do SYSTEMU SL2014EFS w zakresie danych uczestników projektu  – organizacja zajęć w projekcie.

Wymagane dokumenty:  list motywacyjny, - życiorys zawodowy (CV), - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - dokumenty potwierdzające wykształcenie - dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe - dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów - oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe - oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu w pełni z praw publicznych, - oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Warunki pracy: 1) Praca w wymiarze 60 h/m-c  2) obsługa urządzeń biurowych,

Miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy składać osobiście w Szkole Podstawowej w Wyrykach, w  sekretariacie, w zaklejonej kopercie lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa w Wyrykach, Wyryki 208, 22-205 Wyryki z dopiskiem: Nabór na Specjalistę ds. organizacyjnych projektu „Młodzi odkrywcy”, w terminie od dnia ogłoszenia do dnia 31 lipca 2018 r. do godziny 10.00 (decyduje data wpływu dokumentów do siedziby Szkoły).

Uwagi: Dokumenty, które wpłyną do siedziby Szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.zswyryki.szkolnastrona.pl/bip oraz na tablicy informacyjnej w Szkole Podstawowej w Wyrykach. Ostateczne zawarcie umowy o pracę i czas jej trwania z kandydatem wyłonionym w ramach niniejszego naboru uzależnione będzie od warunków  umowy pomiędzy Szkołą Podstawową w Wyrykach a UM Województwa Lubelskiego na dofinansowanie projektu pt. „Młodzi odkrywcy”.

INNE INFORMACJE: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osóbniepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznejoraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Pracodawcą zapewnia rekrutację równych szans tzn. wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać.

Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie sprawdzianu wiedzy lub umiejętności (który odbędzie się, jeżeli liczba ofert pracy spełniających wymagania formalne przekroczy 10) i rozmowy kwalifikacyjnej.

Administratorem danych osobowych kandydatek/kandydatów w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, ze zm.) jest Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyrykach z siedzibą w Wyryki 208, 22-205 Wyryki. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Kandydatka/kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowane. Po upływie terminu składania ofert pracy, kandydatki/kandydaci nie mogą ich uzupełnić. Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie.

Dodatkowe informacje: 82/591-30-06.

Rozstrzygnięcie konkursu z dnia 31.07.2018r.:

LISTA KANDYTAÓW

SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

Specjalista ds. organizacyjnych projektu

„Młodzi odkrywcy”

(nazwa stanowiska pracy)

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na w/w stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp.  Imię i Nazwisko miejsce zamieszkania

1.  Kamil Gąsiorowski, Różanka 222/2, 22-200 Włodawa

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Specjalista ds. organizacyjnych projektu

„Młodzi odkrywcy”

(nazwa stanowiska pracy)

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko pracy został wybrany Pan:

Kamil Gąsiorowski

Zamieszkały w: Różanka 222/2, 22-200 Włodawa

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydat posiada odpowiednie doświadczenie, umiejętności i wiedzę gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych mu zadań na stanowisku Specjalisty ds. organizacyjnych projektu.

Wytworzono:2018-07-20 17:45przez:
Opublikowano:2018-07-20 00:00przez: Administrator