Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach

E-mail: zs_wyryki@interia.pl

Środa, 15 maja 2024

Konkurs na stanowisko: Psycholog

Szczegóły oferty pracy:  Psycholog do projektu „Młodzi odkrywcy” w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w zakresie Osi Priorytetowej 12 RPO WL 2014-2020

Data ogłoszenia: 28.08.2018 r.

Data składania dokumentów: 05.09.2018 r.

Jednostka ogłaszająca: Szkoła Podstawowa w Wyrykach, Wyryki 208, 22-205 Wyryki

Wymagania związane ze stanowiskiem: Posiadanie kwalifikacji do zajmowanego stanowiska, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć psychologicznych na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wyrykach, Wyryki 208, 22-205 Wyryki

Wymagane dokumenty:  list motywacyjny - życiorys zawodowy (CV) - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - dokumenty potwierdzające wykształcenie - dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe - dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe - oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe - oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu w pełni z praw publicznych - oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Warunki pracy: Praca w wymiarze 4 h/m-c – umowa o pracę na okres od 10.09.2018 r do 30.06.2019 r.

Miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy składać osobiście w Szkole Podstawowej w Wyrykach, w  sekretariacie, w zaklejonej kopercie lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa w Wyrykach, Wyryki 208, 22-205 Wyryki z dopiskiem: „Nabór na: Psycholog”, w terminie od dnia ogłoszenia do dnia 05.09.2018 r. do godziny 10:00 (decyduje data wpływu dokumentów do siedziby Szkoły).

Uwagi: Dokumenty, które wpłyną do siedziby Szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.zswyryki.szkolnastrona.pl/bip oraz na tablicy informacyjnej w Szkole Podstawowej w Wyrykach. Ostateczne zawarcie umowy o pracę i czas jej trwania z kandydatem wyłonionym w ramach niniejszego naboru uzależnione będzie od warunków  umowy pomiędzy Szkołą Podstawową w Wyrykach a UM Województwa Lubelskiego na dofinansowanie projektu pt. „Młodzi odkrywcy”.

INNE INFORMACJE: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osóbniepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznejoraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Pracodawcą zapewnia rekrutację równych szans tzn. wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać.

Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Administratorem danych osobowych kandydatek/kandydatów w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, ze zm.) jest Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyrykach z siedzibą w Wyryki 208, 22-205 Wyryki. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Kandydatka/kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowane. Po upływie terminu składania ofert pracy, kandydatki/kandydaci nie mogą ich uzupełnić. Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie.

Dodatkowe informacje: 82/591-30-06 lub 797 362 019.

Wytworzono:2018-08-28 12:42przez:
Opublikowano:2018-08-28 00:00przez: Kamil Gąsiorowski