Bal gimnazjalny 2018

12 maja 2018 r. o godz.17.30. w sali wielofunkcyjnej Biblioteki Inspiracji w Wyrykach rozpoczął się długo oczekiwany przez gimnazjalistów uroczysty Bal gimnazjalny zorganizowany i przygotowany przez rodziców uczniów klasy III gimnazjum. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, rodzice, pani dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie klasy III i II gimnazjum. DJ Piotrek zapewnił dobrą muzykę. Pani dyrektor Marzena Trociuk powitała wszystkich zebranych i oficjalnie otworzyła bal. Uczniowie klasy III i klasy II - wszyscy wspaniale prezentujący się - rozpoczęli uroczysty bal polonezem. Następnie, po oficjalnych podziękowaniach rodzicom, nauczycielom, gościom, wyrażonych przez przedstawicieli uczniów kl. III gimnazjum, przyszła chwila dla fotoreportera, a potem -  czas poczęstunku i wspaniałej zabawy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu.